Laweta Oława – usługa transportu samochodu

Oferujemy usługi pomocy technicznej, w tym przede wszystkim lawetę, świadczone 24 godziny na dobę. Nasze usługi świadczone są między innymi na terenie Brzegu, Strzelina, Oławy i sąsiednich miejscowości.

Zawsze na czas

Ponieważ laweta 24h Oława działa nieprzerwanie, jesteśmy dostępni również w kryzysowych sytuacjach – na przykład kiedy do zdarzenia drogowego dojdzie w nocy.. Posiadamy wysokiej jakości flotę, dzięki czemu do każdego wypadku i zdarzenia drogowego docieramy w bardzo krótkim czasie i jesteśmy w stanie obsługiwać wiele różnych zdarzeń w tym samym czasie.

Działamy na terenie wielu różnych miast i mniejszych miejscowości. Do najważniejszych należą między innymi Brzeg oraz Strzelin, lecz jeśli zajdzie taka potrzeba, jesteśmy w stanie dojechać do praktycznie każdej, nawet najmniejszej wsi znajdującej się w okolicy.

Bogata oferta

Obsługujemy zdarzenia drogowe z udziałem bardzo wielu rożnych rodzajów pojazdów, dzięki naszej niezwykle rozbudowanej flocie. Nasze lawety przystosowane są do transportu wielu rożnych rodzajów pojazdów, począwszy od samochodów osobowych przez motocykle na busikach kończąc. Laweta taka zapewni szybki i bezpieczny przewóz pojazdu do miejsca docelowego, również stosunkowo oddalonego od miejsca zdarzenia.

Pojazdy drogowe zostają odpowiednio zabezpieczone przed wyruszeniem lawety w drogę, co gwarantuje, że nie doznają one kolejnych uszkodzeń w trasie. Niezależnie od tego, czy na trasie znajdują się małe wioski, czy większe miasta jak Oleśnica, pojazd zostanie przetransportowany pod ustalony adres punktualnie i z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa.

Profesjonalna obsługa

Oferujemy profesjonalne i indywidualne podejście do każdego zdarzenia drogowego. Nasza reakcja zależy nie tylko od rodzaju i marki pojazdu, który brał udział w zdarzeniu, lecz również od czynników zewnętrznych, takich jak pogoda czy warunki na drodze.

Gwarantujemy, że nasza laweta dojedzie pod wskazany adres tak szybko, jak to możliwe, nawet późno w nocy. Kierowcom zapewniamy bezpośredni kontakt z naszą załogą podczas trwania prac oraz rzetelne podejście. Służbom porządkowym gwarantujemy zaś, suniemy pojazd w sposób bezpieczny, szybki a co najważniejsze – nie tamując na długi czas ruchu. (Laweta dostępna jest pod adresem: pomocdrogowa-olawa.pl)