Lakiery Neonail – lakiery hybrydowe

Lakiery hybrydowe są obecnie prawdziwym hitem na rynku ze względu na swoją trwałość i szeroki wachlarz możliwości. Jedną z firm przodujących na rynku, jeśli chodzi o ten typ manicure, jest NeoNail. W ofercie tego producenta można znaleźć liczne lakiery i akcesoria wysokiej jakości, które umożliwią wykonanie manicure hybrydowego nawet przez amatora.

W manicure hybrydowym najważniejsze są lakiery, które występują w wielu różnorodnych kolorach. Lakiery NeoNail są zarówno tradycyjne, jak i nieco bardziej nietypowe, takie jak na przykład ostatnia kolekcja Diamond Collection czy głośna seria Think Blink. Najczęściej są to lakiery brokatowe, które cieszą się olbrzymią popularnością zwłaszcza wśród młodych osób, ale w ofercie tej firmy można znaleźć również kolory tradycyjne, pastelowe i neonowe. Fani nieco bardziej skomplikowanych wzorów również znajdą coś dla siebie. W sklepie NeoNail znaleźć można również kolekcję Aquarelle, umożliwiającą tworzenie skomplikowanych wzorów w wyjątkowo prosty sposób, magnetyczną kolekcję Cat Eye czy też kolekcję Thermo Color, zawierającą lakiery, które zmieniają kolor pod wpływem temperatury. Ten przodujący na rynku producent dba bowiem, żeby każdy znalazł w jego ofercie coś dla siebie.

Lakiery NeoNail charakteryzują się wysoką trwałością i świetnym kryciem, które doskonale wyzwala kolor już po jednej warstwie. Jest to cecha, którą niestety nie może się poszczycić zbyt wiele firm na rynku, zwłaszcza tych oferujących lakiery hybrydowe w bardzo niskich cenach. NeoNail oferuje jakość, którą zachwycą się zarówno profesjonaliści, jak i osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę z hybrydami. Dodatkowo firma współpracuje z wieloma gwiazdami showbiznesu, modelami czy internetowymi influencerami.

Lakiery hybrydowe NeoNail znajdziesz w sklepie kosmetycznym LaDiosa: https://ladiosa.pl/15-semilac